کانال تلگرام arasfeed@
+98 21 44070185 تماس در ساعات کاری
info@arasfeed.com گروه ارس فید
صفحه اصلی خبر ۱۴۲ طرح با حضور وزیر جهادکشاورزی در یزد به بهره‌برداری رسید
کشاورزی

۱۴۲ طرح با حضور وزیر جهادکشاورزی در یزد به بهره‌برداری رسید

منتشر شده توسط مدیر - 1398/08/20 659 بار دیده شده 0 پیام
 ۱۴۲ طرح با حضور وزیر جهادکشاورزی در یزد به بهره‌برداری رسید

از مجموع طرح‌های یاد شده ۱۳۰ طرح مربوط به سیستم‌های آبیاری نوین است که در راستای بهره وری بهتر از منابع آبی در سطح چهار هزار و ۵۷۲ هکتار اراضی زارعی و باغی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران ( اگنا ) ، به نقل از ایرنا؛ همزمان با سفر رییس جمهوری به استان یزد روز یکشنبه ۱۴۲ طرح کشاورزی به صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر جهادکشاورزی به بهره برداری رسید.

طرحهای یاد شده در حوزه‌های آب و خاک ، صنایع تبدیلی و تکمیلی، دام و طیور، گلخانه، عشایر، منابع طبیعی و آبخیزداری با سرمایه گذاری معادل ۴۱۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم ۵۸۳ نفر به بهره برداری رسید.

 

همچنین عملیات اجرایی ۱۹ شهرک گلخانه‌ای – دامپروری و هشت طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در سطح استان آغاز شد که این طرح‌ها شامل ۱۳ مورد شهرک گلخانه‌ای به مساحت ۳۲۰ هکتار با اشتغالزایی ۲ هزار و ۷۰۰ نفر و اعتبار هشت هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال و ۶ مورد شهرک دامپروری با اشتغالزایی یکهزار و ۲۰۰ نفر و اعتباری بالغ بر هفت هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال و هشت طرح منابع طبیعی در سطحی به میزان ۷۸۰ هکتار اجرا می‌شود.

رئیس جمهوری امروز وارد فرودگاه یزد شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد ، استاندار و تعدادی از مسئولان و مدیران محلی قرار گرفت.

همزمان با سفر رئیس جمهوری به یزد ۵۰۰ پروژه و طرح در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بهره برداری می شود و برای اجرای این پروژه‌ها و طرح ها ، ۲۵ هزار میلیارد ریال هزینه شده که ۱۰ هزار میلیارد ریال آن از محل بودجه دولتی و ۱۵ هزار میلیارد ریال آن نیز سهم بخش خصوصی است.

بهره برداری از پروژه فولاد چادرملو در اردکان، فاز یک بندرخشک پیشگامان در مهریز، بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه، گازرسانی به شهرک فولاد اشکذر، ۹۰ کیلومتر از دو خطه سازی راه آهن بافق به میبد و ۲۵ کیلومتر از باند دوم جاده یزد – طبس از مهمترین طرح‌های آماده بهره برداری است که این پروژه‌ها و طرح ها به صورت حضوری و از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهوری و اعضای هیات دولت افتتاح شد.

در دومین سفر استانی اعضای هیات دولت به یزد ۱۴ معاون و وزیر رئیس جمهوری را همراهی می کنند

اشتراک گذاری در :
پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان